Kalender

zo ma di wo do vr za
1
2
…. 19:30
….
nov 2 @ 19:30 – 20:30
....
Jesse Treurniet
Doop & Belijdenis 19:30
Doop & Belijdenis
nov 2 @ 19:30 – 20:30
Doop & Belijdenis
Inleiding Zingen Lezen Belijdenis Nikita Folmer Roos Stam Nathan de Goede Beau Verkade
3
4
Collecte; MAR
Collecte; MAR
nov 4 hele dag
Collecte; MAR
 
ds. G. Treurniet 09:30
ds. G. Treurniet
nov 4 @ 09:30 – 10:45
ds. G. Treurniet
votum groet Gz 23 Ps 51:1, 4 (= schuldbelijdenis) genadeverkondiging Gz 171(:1-3) (geleerd door groep 7/8) gebed  L   Johannes 17
ds. C. v. Zwol 16:30
ds. C. v. Zwol
nov 4 @ 16:30 – 17:45
ds. C. v. Zwol
1. Stil gebed 2. Votum en groet 3. Zingen: Liedboek voor de kerken 460:1-5 ‘Loof de Koning heel mijn wezen’
Nader bekend 20:00
Nader bekend
nov 4 @ 20:00 – 22:00
Nader  bekend
Met de CGK
5
6
7
Collecte; Speciaal doel / kerk
Dankdank voor gewas en arbeid
ds. G. Treurniet 13:00
ds. G. Treurniet
nov 7 @ 13:00 – 14:00
ds. G. Treurniet
votum groet Here der heren (Opwekking 159) gebed Mijn God is zo groot Schriftlezing = tekst:   Psalm 67 Ps 67(:1-3)
ds. G. Treurniet 19:30
ds. G. Treurniet
nov 7 @ 19:30 – 20:45
ds. G. Treurniet
votum groet Ps 65:1, 3, 5 gebed L = T   Psalm 67 Ps 100:1 A, 2 M, 3 V, 4
8
9
vrij 19:30
vrij
nov 9 @ 19:30 – 20:30
vrij
 
10
11
Collecte; MAR
Collecte; MAR
nov 11 hele dag
Collecte; MAR @  |  |
 
ds. G. Treurniet 09:30
ds. G. Treurniet
nov 11 @ 09:30 – 10:45
ds. G. Treurniet
>votum >groet >Ps 24:1, 2, 3 >wet >Ps 84:2 >gebed >L   Jona 4:5-11 >     Matteüs 21:14-17 >Ps 104:2, 8,
ds. W.B. v.d. Wal 16:30
ds. W.B. v.d. Wal
nov 11 @ 16:30 – 17:45
ds. W.B. v.d. Wal
Votum Zegengroet Zingen: Ps. 33: 1, 2 Gebed Lezen: Filippenzen 4: 1-9 Zingen: (oud) Gz. 146: 1, 2 (Komt, laat
Bouwers hdst 3 20:00
Bouwers hdst 3
nov 11 @ 20:00 – 22:00
Bouwers hdst 3
Inleiding: Rutger, Samantha en Ivan vorm: Inleiding
12
13
14
vrij onderwerp 20:00
vrij onderwerp
nov 14 @ 20:00 – 22:00
vrij onderwerp
A. Stehouwer
15
16
Combi avond 19:30
Combi avond
nov 16 @ 19:30 – 20:30
Combi avond
 
17
20
22
23
vrij 19:30
vrij
nov 23 @ 19:30 – 20:30
vrij
 
24
27
29
30
….. 19:30
…..
nov 30 @ 19:30 – 20:30
.....
Sharon-Lynn Verhagen
Personal Coach; de Heilige Geest 19:30
Personal Coach; de Heilige Geest
nov 30 @ 19:30 – 20:30
Personal Coach; de Heilige Geest
Inleiding Zingen Lezen Belijdenis Roos Stam Nikita Folmer Luc Simons Anna Toet